Coolio?

Nu interesants apraksts TVNetā par Coolio koncertu Rīgā. Par objektivitāti nevaru spriest. Pats nebiju. Pēc autora vārdiem vakars liekas izvērsies par teātri. Rakstam komentāri arī daudz izsaka:

“‘Skandaals inc’ bija pilnigakais vajprata murgs kadu esmu piedzivojis. Pratam neaptverams absurds un infantiilisma paraugs.”

“DZH DZH DZHII JUUNIT”

Pietkaart, par Scandal Inc.(kaut kas no Device) tur es tieshaam pakluseeshu … 2 reizes viena un taa pati dziesma, tad veel rus variantaa … un, protams, uznaaciens ar 50 cent dziesmaam … absurds un kauns … tajaa briidi izgaaju uzsmeekjeet … skatuves virzienaa tika mestas arii plastmasas alus glaazes …”

UUn kā savādāk lai apraksta Ozola izmisuma saucienu “Coolio, mums zajebaļi”? Man liekas, ja tā tas arī ir bijis ir tiesības tā to arī uzrakstīt.
Ūn tajā mirklī Ģirts Rozentāls, plašākai publikai vēstīja sekojošo(lasiet aiz kola) : Čoolio(kas ir segvārds jeb iesauka skaņdarbu izpildītājam, kas bija ieradies Rīgā) mums -.” Svītriņa ir cenzūra, kas nepieciešama, jo šajā vietā tika izmantots rupjš krievu vārds, kas apzīmē ieilgušu dzimumaktu.”

Grūti spriest, ka pats neredzēju, bet tā vien izskatās, ka Scandal Inc. ir normālu lažu laiduši, nevienas pozitīvas atsauksmes, pat no tiem, kas nod!rš raksta autoru. Manuprāt organizatoriem ir jāpiedomā, vai kas tāds ir pieļaujams un varbūt nepareizie organizatori tikuši pie rīkošanas..

Raksts šeit: http://www.tvnet.lv/izklaide/music/eventreviews/article.php?id=432852

P.S. Fonā pa SWH skan superīgie “Borowa MC – Siilaa”! Kāpēc tos neuzlaida pirms Coolio? Viņu mārketinga plāns ir pabeigts? Nereklamēs viņus vairs?

Published by

2 thoughts on “Coolio?”

Leave a Reply

Your email address will not be published.