Trieste, Italy

Triestē pirms 2 nedēļām notika ikgadējā Itālijas regate, kurā piedalījās ~3000 laivas. 6dienā visi sabrauca, koncerti, pieliešanās, utt. Pati regate notika svētdienā, ko es neredzēju – ierados Triestē ap 17.00 vakarpusē :) Braucu gan ne uz regati, bet gan tāpēc, ka iepriekšējās dienas fotogrāfijas izdzēsās, kā arī diena bija pārāk laba, lai sēdētu Nova Goricā. Aizbraucu ar vilcienu (vienā virzienā 3.50 ēriki), izstaigājos, sabildēju visu kas kustas un nekustas. Vislabāk pilsēta izskatās naktī (tāpat kā visas pilsētas šeit kalnu piekājē pie jūras).

Regatē uzvarēja bildēs redzamā Alfa Romeo jahta, kas bija vislielākā. Uz klāja bija ap 15 cilvēkiem, bet salīst tur var vismaz 50 :) Protams arī uz sauszemes bija piestumts pilns ar jaunajiem Alfa Romeo modeļiem – Brera un Spider. Vēl jāpiezīmē, ka Triestē 30% transportlīdzekļi ir motorolleri, tie ir visur :)

Protams arī bilde ar N.W.A. ar somiņām :P

Šoreiz braucot atpakaļ nospīdēja vilciens ar nedaudz labākiem sēdekļiem kā parasti (Latvijā tie koka benķi ir vienkārši fenomens!), komfortabls ceļš mājup..

Trieste Trst Italy (9) Trieste Trst Italy (8) Trieste Trst Italy (7) Alfa Romeo boat - regatta winner Alfa Romeo boat - regatta winner Alfa Romeo boat - regatta winner Trieste Trst Italy (14) Trieste Trst Italy (6) Afla Romeo Brera / Spider Trieste Trst Italy evening Trieste Trst Italy (17) Trieste Trst Italy (28) Trieste Trst Italy evening Trieste Trst Italy (26) loner Trieste Trst Italy (22) Trieste Trst Italy - scooter city Trieste Trst Italy (20) Trieste Trst Italy (19) Trieste Trst Italy (29) Trieste Trst Italy (16d) Trieste Trst Italy (16c) Alfa Spider - Trieste Trst Italy Trieste by night Going home from Trieste

Published by

One thought on “Trieste, Italy”

Leave a Reply

Your email address will not be published.