I am Legend, movie

I am legend
Tā nu sanāk, ka vīruss iznīcina lielāko daļu pasaules, un Roberts Nelvins (Will Smith) 3 gadus vazājas pa Ņujorku mēģinot dabūt pretvīrusu. Pa dienu ielas tukšas, naktī labāk nelīst ārā. Kā vienmēr Will Smith ir ar savu savdabīgo humoru, kaut arī filma ir diezgan drūma ar bēdīgiem/sentimentāliem skatiem. Ar mazu fantastikas un šausmeņu piegaršu. Pēdējās 2 minūtes mazliet banālas, kas itkā izskaidro filmas jēlo nosaukumu I Am Legend, bet var paciest. Iekš Forum Cinemas nebija surround skaņa (nav vispār??), bet esošā bija pārāk skaļi. Filmā ik pēc 30 sekundēm ir klusums un tad atkal kautkas izlec ar milzīgu rākoņu, tā ka pilnīgi var paredzēt “vo tūlīt kautkas izleks, jāspiež ausis ciet“, priekš manis bija par skaļu. Bet viss pārējais – LIELISKI! Visdīvainākā un nepieredzēta sajūta ir PĒC filmas, izejot no kino – ielas pilnas ar cilvēkiem, kautkādas piesardzības bailes, interesanta pēcgarša!
Kopumā – Kārtīgs ASV kases grāvējs par apokalipsi! Vismaz manam vakardienas noskaņojumam tā bija vispiemērotākā ;) Iesaku visiem, kam patika “I, Robot“!
8 / 10 acis (mīnuss par trako skaņu un jēlām beigām)

Published by

3 thoughts on “I am Legend, movie”

  1. Jaa, shitaa psc laba filma. Arii peec filmas kaadu stundu bija diivaina sajuta staigaat pa ielaam, bet nu pati filma super!

  2. jā šitā filma tiesam ir super.. noskatijos 2 reizes un pec laika skatisos veel, pasam baigi patik šādas filmas kur mošķi.. ceru ka driz bus kas lidzigs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *