update, aka Dzimtene, policija un citi gardumi.

Šorīt sākās diena ar izsistu mašīnas stiklu. Pa nakti biju atstājis mašīnā jaku, nobāzu starp aizmugurējo un vadītāja benķi, nu nav diezko redzams, bet urlas tomēr pamanījuši. Jakā bija pase. Elkoņa nodalījumā mašīnas teh.pase, pāris kredītkartes, klubu kartes, fotoaparāts. Tagad uz mēneša beigām protams patīkami to visu būs kārtot un skraidīt pa valsts iestādēm un drošvien pa policiju arī. Cerams ka dabūšu videoierakstu no pretējās mājas un tur būs kads urla redzams, drošvien bieži kursē gar Stabu ielas mašīnām, jo katru otro dienu kāds stikls izbliezts. Laikam skaļa signalizācija man mašīnai, jo nepaspējis pat bardačokā paskatīties, tur man plaukstdators un 2 telefoni mētājās. Policija ieradās 50 minūtes pēc mana zvana, lai arī ir viens iecirknis turpat blakus matīsa ielā.. Jāgaida no policijas ziņojumi 2-3 dienas, kamēr dabūšu vismaz kautko rakstisku, lai atjaunotu pasi un tehnisko. Stulbi bez Kasko tagad.

Mana vadītāja apliecības atņemšanas lieta. Tiem, kas nezin, pagāšā oktobrī Murjāņos policija apturēja un atņēma tiesības, jo itkā esot braucis uz 106 km/h, kas nav patiesība. Nekādu pierādījumu arī viņiem nebija, bet samelojot policijas ziņojumos viņi dod pamatu tiesai nolemt viņiem par labu, jo policisti taču vienmēr saka taisnību. 3 mēneši, 4 soda punkti, 130ls. Pilnīgs murgs. Vislaik pārsūdzēju, bet mani iebildumi tika noraidīti. Pēdējais lēmums bija balstīts uz to, ka “vadītājs atzina savu vainu un atteicās apskatīt radara mērījumu”. Super ne? 22.jūlijā bija tiesa Valmierā. Tiesā itkā viss gāja ok, paņēma gan manas, gan pasažieru liecības, tomēr tiesnese visu to ignorēja un atkal lēmumā par pamatu iekļāva kautkādas pilnīgi neloģiskas lietas. Tāda nu mums tā valsts. Nezinu vai jēga vēlreiz pārsūdzēt, zajeblo godīgi sakot. Cik saprotu punktus man arī skaitīs tikai no tās dienas, kad nepārsūdzēšu vairs. Nezinu cik ir noilgums lietai un cik tālu tas viss var vilkties, ne man laika, ne naudas, lai apmaksātu tiesāšanās izdevumus.

Nesen izgāju koijotam tehnisko skati. Sodos nomaksāju ~100ls + 40ls par Kadagas ezeru. Pēc nedēļas jau atkal 40ls + 3punkti par neapzinātu iebraukšanu doma laukumā, tur vienkārši nav iespējams no šofera vietas redzēt zīmi un zīmes izkārtotas vienkārši nereāli. A mentai sēž aiz stūra un gaida. Un vēl stāvēšanas sodi vietās, kur zīmes nav redzamas. Protams viss tiek pārsūdzēts, bet skaidrs kā mūsu dzimtenē viss tiek risināts.

Karoč no visa var secināt, ka izdevīgāk pašam kļūt par urlu un noziedznieku vai arī jāpiš prom no valsts. Vai arī jāstrādā policijā :)

Mazliet piebremzēta man Dj karjera – pa visu vasaru esmu spēlējis divreiz Saulkrastos un vienreiz Essential. Ak jā, jau vairāk kā mēnesi neesmu lietojis alkoholu :D tusējos gan principā no pirmdienas līdz svētdienai, guļot 1-4 stundas diennaktī, Traimuun Sessions :)

mcaa mcaa.

Published by

6 thoughts on “update, aka Dzimtene, policija un citi gardumi.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *