Pirmssvētki

Uzrakstīju iepriekšējo postu 13.novembrī piektdienā, ieliku bildītes un video. Un tajā pašā vakarā nelaime ieradās – aizbraucām uz to pašu angāru paslidināties un adrenalīns darīja savu – slidinājos par ilgu un kad nobraucu malā, pēkšņi Celicas radiators eksplodēja.. Nu neko, noliku servisā. Kamēr gaidīju jaunu radiatoru no Dānijas, viens malacis servisa pagalmā vēl paspēja iebraukt man durvīs. Bet nu tas viss ir aiz muguras, Celica ripo, radiators nomainīts, durvis nomainītas, tikai vēl šādi tādi sīkumi jānovērš.

te video no slidināšanās – http://www.youtube.com/watch?v=qNQDlZbmKI4

un te pēc radiatora eksplodēšanas -http://www.youtube.com/watch?v=N9wlbd6dEoQ

Pēdējo svētdienu bija Celicaclub.lv bildēšanās kalendāram. Uztaisīju pats sev vienu bildi ar iphone, kamēr īstās bildes vēl nav gatavas..

Toyota Celica st185 gt4 wess bergi

KWADRAT CONCEPT 6 – lielisks pasākums!  spēlēju baltajā zālē, un ja likās, ka būs smags iznākums spēlējot elektroniku white room, tad tusiņš sanāca grandiozs! Norezervēju galdiņu tieši pie DJ priekš saviem draugiem un paldies visiem kas atnāca, tiešām bija patīkami :) Es gan pielikos diezgan mēms un pēc spēlēšanas jau pūta vējš pamatīgs :D

Nu jau otro mēnesi dzīvoju Eksporta ielā pie tirdzniecības ostas. Ir forši pirmo reizi tā pa nopietnam iekārtot dzīvokli un darīt visādas saimnieciskas lietas, bet man nepatīk pārvākties. No vienas mājas 5.stāva uz otras mājas 5.stāvu, nav patīkami staipīt visu :D Bet ģimene palīdzēja.

Uzliku projektoru viesistabā. Vēl tikai jāizdomā uz kuras sienas likt un jāuztaisa normāls baltais ekrāns, jau atradu pareizo materiālu audumu veikalā. Vienīgi lai liktu uz tālākās sienas, t.i. lai dabūtu lielāku bildi, jāpārkārto viesistaba kautkā savādāk. Bet tā jau forši, filmas un spēles spārda :D Pirms tam visas filmas un seriālus skatījos uz TV, pieslēdzot to pie kompja. Starp citu, tiem ks nav redzējuši, iesaku seriālu “How I met Your mother”! pirmās 4 sezonas noskatījos 3-4 nedēļu laikā, ļooti labs! :)

P.S. Vai tu jau iepirki dāvanas? Es nē :D Vispār biju domājis beidzot zīmīgi pasvinēt ziemassvētkus ar eglēm, dekorācijām un lampiņām un pasākumiem, bet iepērkot snovborda ekipējumu un taisot Celicu kautkā aizgāja viss piķis. Pat nesanāca sev nopirkt MIDI klavieri priekš mūzikas producēšanas, ko *gandrīz* jau pasūtīju ebay.. Jaunajā gadā laikam uz Alūksni kopā ar japcar.lv klubu.. parkji parkjii!

Published by

24 thoughts on “Pirmssvētki”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *