Atgriešanās mājās, svētki

Nu ja, nebiju vēl rakstījis, ka esmu atgriezies, bet domāju lielākā daļa šīs lapas apmeklētāju tāpat to zin. Slovēnijā bija silti, jauki, un te ir apmēram tā kā biju iedomājies – pelēki, tās pašas sadzīves problēmas, etc. Bet biju jau gatavs tam, tā kā ir ok. Klimats – itkā 1992. gadā arī ziemassvētkos nav bijis sniegs Latvijā, bet neskatoties uz to, ka ārā ir ekstrēmi silts priekš ziemas, tāpat sekoju tradīcijām un konkrēti apaukstējos. Z-svētki nogulēti mājās. Dāvanas dotas/saņemtas mazāk kā jebkad, bet labi vien ir, nejau dāvanas ir svarīgas (right?) un tam arī biju noskaņojies. Piparkūkas un pīrāgi gan sanāca garšīgi! Ātri tika apēsti visi.. Nedaudz nobesīja, ka nav īsti skaidri man tie z-svētku datumi – domāju, ka tas ir 23-24.decembris (jaucu laikam ar jāņiem), bet izrādās, ka ir .. tāpat nesaprotu kad. Vot dēļ šitā nesanāca apciemot dažus draugus, jo z-svētki taču jāpavada mājās. Nav tie sliktākie, bet diezgan garlaicīgi, jo pēc fantastiskā Slovēnijas ceļojuma kautkā vairs nebija garīgais, un tā slimošana… Par Slovēniju runājot, vēl būs vairāki seti ar bildēm un aprakstiem par šo to, kas piedzīvots. Visi taču zin, ka esmu slinkuma kalngals?

Bet garlaicībai pielietoju nedaudz zāles – filmas. Es vispār filmas daudz neskatos, grāmatas nelasu. Bet atkal noskatījos fantastisko “Hitchhiker`s guide to the Galaxy” (Dont panic! 42 :D), garlaicīgo “SAW 3“, lielisko Dave Chapelle garadarbu – “Half Baked“, viņa perfekto uzstāšanos “Killing them softly” un vēl šo to no viņa sērijām. Vēl arī daudzās simtreiz redzētās filmas pa TV3 un LNT (īpaši jau katru gadu vienas un tās pašas Z-svētku filmas), šovakar obligāti jāskatās “Iepazīsties, mani vecāki” (nav tā iepazīšanās spēle, bet latviskotā “Meet the Fockers“), pa TV3 plkst. 20.20. Nepatīk man tulkojumi, bet kautkā forši, ka nav jākačā filma, jāraksta matricā, bet tev pasniedz kā uz paplātes pa TV. Esmu slinks :)
Un jā – diplomdarbs man jāraksta. Šonedēļ jāpabeidz teorijas daļa. Reāli paņēmu veco kursa darbu + vēlvienu gada projektu, saliku kopā un pēc ~3-5 stundām nīkulīgas pārskatīšanas/pielabošanas ir diezgan gatavs, redzēs ko pasniedzējs teiks :D Tagad vēl prakses atskaites jāsadrukā par Slovēniju, arī nedaudz iekavētas, gan būs labi. Un vēl – augstskola man vairs nedod vietu kojās, jo jāizvieto 27 japāņi. Paldies bļe.

Jaunais gads. Tā kā neesmu vēl īsti izslimojies (zb), tad izdomāju, ka pa nedēļas nogali atlaidīšu tikai vienu vakaru. Gribējās jaunajā gadā notusēt Houseworx rīkotajā tusiņā ar Sebastien Leger, taču beigās priekšroku devu Gabriel & Dresden koncim iekš Essential (par to vēlāk + video). Satiku sen neredzētas sejas un kopumā biju apmierināts. Jauno gadu sagaidīju mājās, izšāvām raķetes, sacepām/apēdām pīrāgus, un beigās aizbraucām Tonusu Limbažos. Kautkā nav vairs tas, kas agrāk.. pagāšgad arī biju Tonusā un bija labāk. Nomainījušies dj, darbinieki, publika arī mainās, trūka tāda kā “savējo” atmosfēra. Pa starpai iebraucu pie dj Sfx, kas nesvinējās vispār, vēlāk klubā ieradās arī otrs ex-dj (no mums trijiem) Nrj, tad vēl +/- bija ar ko papļāpāt, etc. Un jā, izlēmu ka jaungada naktī nedzeršu vispār. Ap 5 braucām mājās, ap 14 pamodos un te jau drukāju šito un ārā ir jau tumšs kā naktī.

Un jā, izsaku lielo FUI Viļķenes pagasta padomei, kas jau otro gadu neļāva mums rīkot pasākumu kultūras namā un paši izgāžas uztaisot sviestu, uz kuru neviens negrib iet. Labāk bezjēdzīgi nopirks vienu datoru, kam tāpat nebūs nekāda pielietojuma, nekā nosponsorēs ciemam pasākumu. Tāpēc nekas neatliek kā braukt uz Limbažiem.

Kopumā depresīvi, ne? Es zinu, ka būs labāk, pēc nakts nāk diena :D

Varat īsumā padalīties ar saviem x-mas/JG iespaidiem..

Laimīgu Jauno Gadu!

Published by

5 thoughts on “Atgriešanās mājās, svētki”

  1. Chau! Nu summinaats maajaas! :) Izklausaas peec cultureshock’a, taa ka labaakaas zaales ir skatiities filmas kino, dzert/nedzert, tachu buut ar draugiem un piedaliities kaados pasaakumos, kuros sanaak izveedinaat galvu (un degunu) ;)
    Te jau saka, ka buushot sniegs driiz, taa ka gaidam kopaa, tas jau ar to peleeko pasauli padara gaishaaku.

  2. ED OG and tha Bulldogs – Love comes and goes

    veltiijums Tev jopcik – ar atgrieshanos LV. tiekamies smaciigajaa 9tajaa januvaarii pie zarmas! ar resno jauno gadu Tevi – razhiigu un augliigu! peace \/

  3. Peedeejaa laikaa vispaar to sveetku sajuutu neiespeejami nokjert. Ja veel nebuutu Marseliino vs Voodoo shova ieksh C1113, vispaar justos kaa dzimenee – NEKAA!! Laikam taa sveetku sajuuta G&D pasaakumaa izteereeta!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *