Cik stundas tu pavadi pie datora?

Yeah right! Cik daudz laika tu iztērē pie savas kastes? Cik tas veselīgi? Cik ir par daudz? 5 stundas? 10? Darbu ieskaitot? Tāpat sēžot darbā tu visticamāk lūri draugiem.lv galerijas un vēstules. Varbūt pēc savas pieredzes saku. Draugiem.lv, e-mail, varbūt kādas ziņas (piemēram itkā entertaining kakao.lv), bet tad man vēl nāk apmātība ar mūzikas kačāšanu un klausīšanos (hey, pēdējos 4 mēnešus neesmu spēlējis klubā, bet tāpat neesmu pārtraucis), klaiņošanu pa pasaules blogiem, mlje, emuāriem, ziņu portāliem, kas apskata dajebkādus jaunumus, ik pēc brīža skatoties RSS vai nav kāda jauna ziņa/emails, fotogrāfiju apstrāde, uploadošana, videoapstrāde, čatošana (oo jā, man Skype ir 93 kontakti, vēl lietoju MSN, GTalk, un vēl šad tad kautko ierakstu djnet čatā) jātaisa neskaitāmās weblapas (un tām marketings) – hobiji, ko taisu savā vārdā pārsvarā bez reāla komerciāla rezultāta, tad tāds nieks kā darbs (tas pats webdizains) – to es daru vismazāk, tajā laikā, kas paliek pāri, jo garlaicīgi tak darīt priekš cita, ne? Tad vēl skolai šādi tādi darbi jāraksta, un kad konkrēts besis, var kādu spēli uzspēlēt, bet sasodīti reti (nopirkšu Nintendo Wii).. Un vēl jāatliek laiks mūzikas producēšanai, bet neizdodas :/

Izbesīja lasīt? :)
Varētu tajā laikā iet ārā, ne? Kad biju Slovēnijā, tā patiešām arī darīju – neskaitot darbu, pie datora pavadīju max 1-3h dienā, pārējā laikā ālējāmies ar draugiem ārā, bet šeit skats pa logu uzdzen depresiju un slinkumu(oj, bļe, jātiek vaļā no šitiem steidzami). Esmu pārliecināts, ka pie datora pavadu vairāk laika nekā 99% no maniem paziņām. Vai tas ir slikti? Vai es esmu bezcerīgs gadījums? Es zinu, ka nē :)

Published by

7 thoughts on “Cik stundas tu pavadi pie datora?”

  1. Jā Bo, raxts ir par tevi…Tu pavadi minumums kādas 12 stundas dienaa, tevi pat ar varu jaaveelk aaraa lai liidz veikalam aizietu….taa ir apmaatiiba….konkreeti…Bo bezceriiba tuvojas :D :D :D
    Dators ir slimība….zinu mazliet pēc sevis :D

  2. Nez, man sanaak kopaa ar darbu kaadas 12-14, dazhreiz 16. Ir reizes, apmeeram 1x 2 nedeeljaas, kad esmu guleet gaajis kaados 3:30 no riita, njemot veeraa, ka celjos videeji 7:30. Shajaa laikaa daru darbu (~6h) darba dienas ietvaros, daru darbu aarpus darba (: (~3-4h), paareejais taatad ir daliitais laiks, kas pavadiits pie datora: lasot, shkjirstot, mekleejot, instaleejot, speeleejot.

  3. njā..neesi tu viens tāds..darbā pie PC + ājās pie PC..tā arī ir, ka aptuveni 8-14h pie PC.. mazāk man liekas, ka nav..vairāk gan varētu būt..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *