Ziemas prieki, Nassfeld, Austria

Šodien uzliku mīksto savām iesnām un aizbraucu snovot – pirmo reizi šogad Latvijā, tepat Reiņa trasē pie Siguldas. Protams nebija nekāda “wow” efekta, utt, jo pirms mēneša biju snovot Austrijā. Es saprotu, ka nevar salīdzināt pacēlājus vai tehnikas lietas lietas (vismaz čipu sistēma ir ieviesta), jo mums būvēt 10-vietīgus pacēlājus priekš 200-300m būtu tas pats, kas uzbūvēt lielceļu (kā pareizi latviski uzrakstīt highway, motorway?) starp pļavniekiem un purvciemu. Bet tāds inventārs kā dēļi un zābaki? Ja Austrijā man iedeva ideālus, pilnīgi svaigus Burton zābakus kā no veikala, tad šeit man iedeva sazin kādus 5 gadus vecus un saplēstus zābakus ar dažādas krāsas šņorēm (kas bijušas pārrautas un sasietas pa jaunu vismaz 3 vietās) un zābāki smirdēja nu DRAUSMĪGI pretīgi… Iekšējās zoles šļūkāja un dalījās, rezultātā man sāpēja papēdis un uzmetās tulzna. Yeah, baby! Bet neko, tā jau forši. Sasniedzu personisko rekordu – divu stundu laikā nokritu tikai vienu reizi, bet tā pamatīgi :)

Pietiks par LV, biju tak Austrijā. Tas bija nieka divas stundas no saulainās vietas, kur dzīvoju Slovēnijā! Kūrorts “Nassfeld” Hermagorā, Austrijā – 2000m augstumā. Tiesa, nebiju snovojis 2 gadus, biju nedaudz atpalicis un pagāja laiciņš, kamēr piešāvos, bet pēctam… pēctam bija īss laiciņš pilnīga kaifa, līdz brīdim, kad jābrauc mājās :)) Vienīgi nemanīju tur snovborda parku, bet bija interesanti kautvai tāpēc, ka dienas laikā nav iespējams izbraukt visas iespējamās trases. Bildes un video zemāk:

DSCF3224 Ready. DSCF3229 DSCF3250 never ending mountains Evening tracks DSCF3239 Hey! Service DSCF3230 DSCF3255 THE end

[VIDEO=2]

Published by

4 thoughts on “Ziemas prieki, Nassfeld, Austria”

  1. :) Arii biju Reinii, tik man pasham savs viss: tur nav vairs ko dariit – rindas un nekaads kalns. Biju arii Riekstu kalnaa, tas bija kaadas 2x labaaks.

  2. Nu es jau braucu pa dienu no 14.00 līdz 18.00, tad vismaz lialākā daļa sēž darbā, bet pirms sešiem jau sāka savākties tauta.. Snova parku jau viņi tur būvē, bet jā, man ar tas kalns likās “nekāds” :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *