Itālija 1

Itālija. 2.ajā dienā izgājām līdz tālajai Itālijai, kas ir 10minūtes no mūsu komunistu kojām.

italy border

Slovēnijas pusē ir Nova Gorica, Itālijas pusē – Gorizia. Skats nomainās diezgan manāmi. Savādāki koki (pie robežas tikai ar sarkanām lapām), mājas, palmas, stils.

italy italy italy italy

Ielas mazas, šauras. Tukši veikali, bet nepamet sajūta, ka pilsēta ir dzīva. Ap kādiem 18-19 pamazām cilvēki lien ārā un sākās kautkāda kustība, bet tad mēs jau bijām pārstaigājušies.

Italy Italy Italy Italy

(Kam nepatīk mašīnas, izlaiž visu šo rindkopu!) Gan Slovēnija, gan Itālija pārsteidza ar saviem pārvietošanās līdzekļiem. Nav 7.sērijas BMW, 500-600 sērijas mersis, neviens Chrysler vai Lexus.[Labots: pa 2 mēnešu laiku ir pamanīts pa vienam no katra] Visas mašīnas ir mazas – Fiat, Peugeot, Opel (corsa), Golf, Mini, Renault, Citroen… Pat elektroniskās mūzikas festivālā no kādām 300 mašīnām viena nebija no iepriekš minētajām – Audi TT.. Tikmēr vēroju kā draugos galerijās parādās visādi latviešiem normāli spēkrati – Vikmaņa 350Z, Spridzeklim Impreza STI(pendija), Goldmanim bumers, Gailumam bumers, utt. Šeit tik dažus brīžus var manīt kādus keksus, kas ar 90.gadu “pežo” ar skaļu mūziku brauc pa centru, elkoņi pa logiem ārā..yo.. Savādāk. Ļoti daudz motorolleri. Bet Itālijā bija pāris labi auto kā Jaguar un SL500 convertible, MG.

Pārvietošanās līdzekļi Pārvietošanās līdzekļi Pārvietošanās līdzekļi Pārvietošanās līdzekļi Pārvietošanās līdzekļi

2.ajā bildē tantiņa ar sarkano vāģi pabrauca uz 3m priekšu un atstāja to tieši ielas vidū :)

Meitenes. Nav. Ir bet maz un … Kā jau no iepriekšējiem studentiem dzirdēju, ka sākumā domāja ka apmeklētais klubs ir geju klubs, bet izrādās viņiem vienkārši trūkst meiteņu. Slovēnijā meitenes sastāda apmēram 30 vai mazāk procentus, bet Itālijā (tikai mazajā pilsētiņā) uz ielas redzēju uz rokas pirkstiem saskaitāmas..

girls

Bet patīkami tā pavazāties, saulīte spīd ;)

raksts publiskots nedēļu vēlāk nekā rakstīts, tech problems :)

Published by

7 thoughts on “Itālija 1”

  1. :D
    Aha, sāks novērtēt arī tās, kas no aizmugures tā tīri nekas un no priekšas vispār nekas, bet kad atbrauksi mājās…
    …mājās dzīvosi starp…omg…
    ..I am the KING!!:D

  2. bāc.. tas točna..nekur nav tiks msukas meitenes kā LV.. arī UK smukās meitenes bija tikai un vienīgi uz žurnālu vākiem.. :p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *