Slovēnija 1

Tu jau noteikti zini, ka esmu tālajā Slovēņu zemē :)

Tātad, laižam prom no skaistās,saulainās dzimtenes, kura ir bagāta un krāšņa ar visiem mežiem un zaļajām pļavām, tīro gaisu.. Gūglē meklējam “Latvija var lepoties” :)

lidosta rīga chehu arilaini

Pa ceļam izkāpām un nogarlaikojāmies Prāgas lidostā kas ir milzīga, bet katrs veikals atkārtojas 10 reizes. Tā pie mums interesantāk. Tad ieradāmies Ljubljanas lidostā, kas ir ekstrēmi maza, un nemaz nav tik zaļi un saulaini un svaigs gaiss un viss viss kā mūsu skaistajā dzimtenē :)

Ljubljana aerodrom Ljubljana aerodrom Slovenia 0340 Slovenia 0351 Slovenia 0352 Slovenia 0353 Slovenia 0360 autobaanis

Tipiska transporta plūsma :)

Slovenia 0337

bet vispār Slovēnija sastāv no extrēmi līkumotiem un šauriem ceļiem, bet kvalitātes ziņā viņi protams pārsit mūs.

Nova Gorica, krutais ciems, kur dzīvoju, nesatur nevienu kārtīgu naktsklubu, kas nebūtu piebāzts ar striptīza un kazino fīchām, tā kā clubbings nekāds īsti nesanāk. Bet pašā centrā viņi uztaisījuši tādu kā pludmali ar galdiņiem un smiltīm priekš volejbola, tā kā ir kur atsēdēt un pasūkt alēnu.

Slovenia 0382

Brīdī kad “nesmukās un nekrāšņās ārzemes, es mīlu dzimteni” Tevi sajūsmina, mūs ieved kojās, kas uzceltas 81.gadā un tieši mūsu istabiņa vēl ne reizi nav remontēta utt..

Slovenia 0383

Kojas sastāv no 2 ēkām – meitenēm un zēniem (vidusskolnieku kojas, paldies). Aizliegts ieiet otrā teritorijā. Uz visu stāvu vienas dušas un toletes. 21.00 viņiem jāiet gulēt un nedrīkst vazāties apkārt, citādi soda. Mums iedeva ārdurvju atslēgu un itkā atļauts vazāties līdz 2 naktī. Kojām ekstra – baseins 30cm diļš. Tiem vidusskolniekiem vispār ir cietums, bet nu arī mums ir garīgais chupā. Telpas drausmīgas, internets istabās nav, jo skolniekiem nedrīkst tādas lietas būt. Vestibilā ir viens dators-kiosks, kurš
kautkā jau paspējis atmirt. Neko, gaidījām līdz tikām darbā pie normāla neta. Darbā kompis negrib rakstīt mīksto “c”, tāpēc visur ir “ch” :P aa un Slovēņiem klaviatūrai “Z” un “Y” ir samainīti vietām.

Otrajā dienā bijām rokfestivālā, aizvilkāmies līdz Itālijai un vēl nākamajā dienā tiku uz ikgadēju techno/electro festivālu “Pulse” ar Steve Porter, bet par to nākamreiz…

Pulse

Published by

6 thoughts on “Slovēnija 1”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *