Izsvilpj Kalvīti, Zatleru saudzē

lohs4. augustā notika Latvijas valsts basketbola izlases cīņa pret Lietuvas valsts izlasi. Latvija veiksmīgi uzvarēja ar 1 punkta pārsvaru – to rādīja protams pa visiem TV, mēdijos utt. Bet neparādīja, kā runu teica Kalvītis un Zatlers! Kalvīti masveidā izsvilpa visi 10000 apmeklētāji (Zatlera runas laikā visi klusēja). Manurpāt šeit varēja lieliski redzēt tautas attieksmi pret melīgo cūkģīmi, bet mēdiji klusē. Kārtējais FUI delfi.lv, kur sen jau var manīt bezjēdzīgus politiskus rakstus, lai aizmālētu tautai acis, bet sakarīgi raksti tur nav. FUI arī TVNET, kas oficiālu rakstu nepublicēja, bet publicēja tikai lasītāja iesniegto rakstu un to pašu laboja un koriģēja ar jēlām piebildēm. Šim lasītāja iesniegtajam rakstam nu jau ir 650+ komentāri. Pa TV protams nekā. Gaidījām, ka sižets parādīsies LNT(atcerēsimies LNT pilno nosaukumu) TOP10 raidījumā, bet nekā.
Raksti parādījās:

atverts.lv, Neatkarīgā, bulvaris.lv,
Neskatoties uz to, ka uz mani politika īpaši neattiecas, esmu ļoti jūtīgs pret šmurguļu izdarībām mūsu valstī. Protams tas viss ir bezjēdzīgi, jo galvenie mēdiji un noziedzības apkarošanas iestādes ir valdošās koalīcijas uzraudzībā.

Aicinu visus, kam ir jebkādi videomateriāli no šīs spēles un runas (varbūt internetā kautkur pieejams ieraksts no spēles?), atsūtīt tos man uz contact [gliemis] briinums.com, jo 1.kārt – es neredzēju, 2.kārt – vaig publicēt video (kaut vai anonīmi caur youtube.com).

Paldies!

Published by

2 thoughts on “Izsvilpj Kalvīti, Zatleru saudzē”

  1. vo vo, es neredzeju to machu, un iedomajos, ka ganjau ka driiz busu kada torrent saitaa vai kaa, bet nav sanacis paprieceet acis par vienu no pirmajam reizem kad tautieshi reaali noreagjeeja … super.

    vairak saliedetibas un vairak attieksmes paradishanu publiski, jasak kaut ko darit tak.

    ceru ka tev izdosies atrast video !!! turaas!

  2. Vo, vo … sen jau šito mudaku vajadzēja no valdības vispār noņemt… neko vairāk par smukām acīm, baltiem zobiem un mūžīgi smīnošo purnu viņā neredzu… gudrs runātājs tikai :P Tipisks aktieris :D /tas par Kalvīti/

Leave a Reply

Your email address will not be published.