EDIROL PCR-300

edirol pcr-300 Izdarīju ko labu – pasūtīju sev usb midi klavieres. Edirol PCR-300 by Roland. Skaistums! Aparāta kvalitāte un robustums (vārds vietā) pārsteidz, nevar salīdzināt ar tiem lētajiem M-Audio axiom/oxygen sūdiem, ko mums tirgo veikalos! Kādas 15min pavadīju neslēdzot kontrolieri pie kompja, vienkārši apskatīju no visām pusēm un pamieloju acis :D Raw!
Dīvaini atkal pasta lietas. Iekšā kastē nekas nebija, kaut prasīju sūtītājam gan normālu invoice iekšā (nodokļu norakstīšanai), gan “lēto” invoice ārā (pretējam efektam muitā). Lai nu kā, kastē nebija neviena papīra (ne kautkādi garantijas taloni vai tml.). Bet par saņemšanu samaksāju 16ls muitas nodokli, nezinu no kā aprēķināts. Rīgas VID muita.

Pirmais brīnums – uz iepakojuma lapiņa:

Edirol-PCR-300-25 110V US Model. Atskan pāris klusi lamuvārdi. Bet klavieres tač barojas no datora USB, vai ne? Pareizi! Un 110V AC adapteris nemaz nenāk līdz, jāpērk atsevišķi. Atpakojam un uzmanīgi aplūkojam, lēni, gandrīz vai kā pirmo reizi pieskaroties pretējam dzimumam :D Pirms pasūtīšanas apskatīju ļoti daudz USB MIDI controller variantus, par lielāko daļu bija sliktas atsauksmes, ka lēta plastmasa utt, bet šim ne. Un tā arī ir, ļoti patīkami nostrādāts!

Atpakoju, apbrīnoju, pieslēdzu pie kompja, nedaudz paķimerējos iekļautajā SONAR programmā. Pagaidām pietiek, jādabū kārtīgs darbagalds, monitors un skaņa.

Edirol-PCR-300-23 Edirol-PCR-300-26 Edirol-PCR-300-31 Edirol-PCR-300-30 Edirol-PCR-300-29 Edirol-PCR-300-28 Edirol-PCR-300-27

Ak jā, pasūtīju Ebay ;)

Published by

8 thoughts on “EDIROL PCR-300”

  1. hmm, neatceros, kautkas uz 160ls sanaaca. jau paardevu, jo nelietoju (nozheelojami pietruukst laiks). ja pirkshu atkal tad Novation Remote 25 SL, tas gan mazliet daargaaks, no neta uz kaadiem 200-220 varetu dabuut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *