The Transformers!

transformersBeidzot saņēmos un aizvilkos lÄ«dz kino. Filma ir psc, labāka nekā gaidÄ«ju! Režisors tas pats, kas “I robot”?Filma pÄ“c noskaņas ļoti lÄ«dzinās grāvÄ“jam “I, Robot”, Å¡eit gan ir vairāk action. Paldies mxz par atgādināšanu un piekodināšanu neskatÄ«ties filmu uz maza ekrāna. Iesaku visiem, kas grib izbaudÄ«t tÄ«ri skatāmu 2h nepārtrauktu action ar minimālu humora devu, vÄ“l var paspÄ“t noskatÄ«ties Forumā. Un protams visiem, kam bija tā laime bÄ“rnÄ«bā dabÅ«t Transformeru rotaļlietas, tā bija baigā ekstra ;) (man ar viens bija)
Filmai dodu 9/10 acis! (bija pāris banāli un salkani sīkumi, bet ne vairāk kā 30sec kopā pa visu filmu)

Published by

6 thoughts on “The Transformers!”

  1. Bija, bija laba. PaspÄ“ju noskatÄ«ties pirmajā nedēļā. Tikai es gan nezinu – vai režisors patieÅ¡am bija tas pats kas iRobotam? ;)

  2. Man gan šī filma nepavisam nepiedūrās- laikam nebija īstais kino noskaņojums vai arī izbojāja sajūta, ka filmas finālu var vienkārši paredzēt.

  3. nu visām filmām kur ir labie un ļaunie, vienmÄ“r uzvar labie ;) es gan visu filmas laiku domāju vai labie arÄ« mirs vai aizceļos prom, bet re – palika uz zemes ;)

  4. Jā, filma tiešām bija negaidīti laba. Lai gan neklausīju BO padomam nosaktatīties to kino, bet arī uz vidēji liela platekrānnieka arī bīja skatāma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *